Delegace rozhodčích na utkání

 

17. kolo 2081 Čerti Běchary   Old Legends sobota 28.1.2017 10:30 Kejzral Folprecht
17. kolo 2084 Robousy   Dobrá Voda neděle 29.1.2017 19:30 Kejzral Abel
17. kolo 2085 Kopidlno   Žraloci Jičín pondělí 30.1.2017 18:45 Ždárský Hurei
17. kolo 2083 Železnice   Blata úterý 31.1.2017 21:00 Kejzral Rozsypal
18. kolo 1045 Vapos Jičín   Holín středa 1.2.2017 18:45 Kejzral Hurei
18. kolo 1044 Libáň   Chomutice ZRUŠENO Svoboda Hurei
13. kolo 2062 Robousy   Lužany sobota 4.2.2017 15:30 Mráz Hurei
13. kolo 2061 Železnice   Old Legends neděle 5.2.2017 15:30 Hurei Folprecht
18. kolo 1043 Sklepy TEAM N. P.   Revival neděle 5.2.2017 17:45 Kejzral Boček
13. kolo 2065 Dobrá Voda   Blata pondělí 6.2.2017 18:45 Žďárský Abel
13. kolo 2064 Žraloci Jičín   Gema Jičín úterý 7.2.2017 21:00 Rozsypal Žďárský
19. kolo 1056 Holín   Libáň středa 8.2.2017 18:45 Kejzral Hurei
13. kolo 2063 Kopidlno   Čerti Běchary středa 8.2.2017 21:00 Hurei Brož
19. kolo 1057 Chomutice   Sklepy TEAM N. P. sobota 11.2.2017 17:00 Kejzral Vinklář
14. kolo 2070 Lužany   Železnice pondělí 13.2.2017 18:45 Mráz Žďárský
19. kolo 1055 Vapos   Revival úterý 14.2.2017 21:00 Kejzral Abel
14. kolo 2066 Old Legends   Dobrá Voda středa 15.2.2017 18:45 Kejzral Žďárský
20. kolo 1058 Sklepy TEAM N.P.   Libáň pátek 17.2.2017 20:30 Kejzral Žďárský
14. kolo 2068 Gema Jičín   Kopidlno neděle 19.2.2017 15:30 Mráz Brož
15. kolo 2071 Lužany   Old Legends
neděle 19.2.2017 17:45 Kejzral Brož
14. kolo 2067 Blata   Žraloci Jičín pondělí 20.2.2017 18:45 Rozsypal Abel
úterý 21.2.2017 21:00 Abel Hurei
14. kolo 2069 Čerti Běchary   Robousy
středa 22.2.2017 18:45 Kejzral Svoboda
15. kolo 2075 Žraloci Jičín   Dobrá Voda sobota 25.2.2017 10:30 Vinklář Brož
20. kolo 1059 Revival   Libáň sobota 25.2.2017 17:00 Kejzral Boček
20. kolo 1061 Vapos Jičín   Holín pondělí 27.2.2017 18:45 Žďárský Brož
15. kolo 2072 Železnice    Čerti Běchary úterý 28.2.2017 21:00 Žďárský Abel
17. kolo 2081 Čerti Běchary Old Legends sobota 28.1.2017 10:30 Kejzral Folprecht
17. kolo 2084 Robousy Dobrá Voda neděle 29.1.2017 19:30 Kejzral Abel
17. kolo 2085 Kopidlno Žraloci Jičín pondělí 30.1.2017 18:45 Ždárský Abel
17. kolo 2083 Železnice Blata úterý 31.1.2017 21:00 Kejzral Rozsypal
18. kolo 1045 Vapos Jičín Holín středa 1.2.2017 18:45 Kejzral Hurei
18. kolo 1044 Libáň   Chomutice ZRUŠENO Svoboda Hurei
13. kolo 2062 Robousy Lužany sobota 4.2.2017 15:30 Mráz Hurei
13. kolo 2061 Železnice Old Legends neděle 5.2.2017 15:30 Hurei Folprecht
18. kolo 1043 Sklepy TEAM N. P. Revival neděle 5.2.2017 17:45 Kejzral Boček
13. kolo 2065 Dobrá Voda Blata pondělí 6.2.2017 18:45 Žďárský Abel
13. kolo 2064 Žraloci Jičín Gema Jičín úterý 7.2.2017 21:00 Rozsypal Žďárský
19. kolo 1056 Holín Libáň středa 8.2.2017 18:45 Kejzral Hurei
13. kolo 2063 Kopidlno Čerti Běchary středa 8.2.2017 21:00 Hurei Brož
19. kolo 1057 Chomutice Sklepy TEAM N. P. sobota 11.2.2017 17:00 Kejzral Vinklář
14. kolo 2070 Lužany Železnice pondělí 13.2.2017 18:45 Mráz Žďárský
19. kolo 1055 Vapos Revival úterý 14.2.2017 21:00 Kejzral Abel
14. kolo 2066 Old Legends Dobrá Voda středa 15.2.2017 18:45 Svoboda Žďárský
20. kolo 1058 2A 3A pátek 17.2.2017 20:30 Kejzral Žďárský
14. kolo 2068 Gema Jičín Kopidlno neděle 19.2.2017 15:30 Mráz Brož
20. kolo 1061 4B Vapos Jičín (???) neděle 19.2.2017 17:45 Kejzral Hurei
14. kolo 2067 Blata Žraloci Jičín pondělí 20.2.2017 18:45 Rozsypal Abel
14. kolo 2069 Čerti Běchary Robousy úterý 21.2.2017 21:00 Žďárský Hurei
15. kolo 2071 Lužany Old Legends středa 22.2.2017 18:45 Kejzral Svoboda
15. kolo 2075 Žraloci Jičín Dobrá Voda sobota 25.2.2017 10:30 Vinklář Brož
20. kolo 1059 1A 3A sobota 25.2.2017 17:00 Kejzral Boček
20. kolo 1062 4B Holín (???) pondělí 27.2.2017 18:45 Žďárský Brož
15. kolo 2072 Železnice  Čerti Běchary úterý 28.2.2017 21:00 Žďárský Abel

Facebook