Kalendář zápasů

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

FOTO JHL na Zonerama

Partner kan. bodování

Web účastníků JHL


kopidlno

 

 

Proběhl Aktiv klubů JHL 2017

Jako obvykle vyplnil část pauzy mezi dvěma sezony tradiční Aktiv klubů. Na Zimním stadioně v Jičíně proběhlo předávání individuálních cen a nemohla chybět ani vášnivá debata kolem přípravy dalšího ročníku.

Aktiv nakonec ratifikoval rozhodnutí VV sloučit oba stupně soutěže a připravovat další sezonu jako jednotný Okresní přebor JHL. V závěru článku naleznete i Zápis z Aktivu ve formátu PDF.


V úvodu Aktivu byly předány individuální ceny nejúspěšnějším hráčům minulého ročníku. Z pětice laureátů se k předávání osobně dostavili čtyři, z pracovních důvodů chyběl jen Tomáš Kaulfus.

Pohár ESPIRITS znal svého majitele již pár měsíců, a tak nebylo žádné překvapení, že zástupce sponzpra Honza Mácha mohl předat věcné dary Ondřeji Kohoutovi z Libáně.

V divokém úvodu došlo i ke komické situaci, kdy Ondra odešel zpět na své místo jen s částí z cen a ty mu pak byly postupně přinášeny :-)

Další z oceněných si přebrali už většinu toho, co k tomu patřilo. Tomáš Sedláček (HC Blata) si došel pro obhajobu trofeje za nejproduktivnějšího hráče 2. ligy, kdy, jak už bylo mnohokrát řečeno, posbíral během 18 zápasů astronomických 103 bodů.

Pro dárky spojené s oceněním si přišel i Aleš Rejthárek, MVP Play-off z týmu HC Sklepy Nová Paka.

Další dvě ceny byly volené, a tak o jejich držitelích rozhodlo Výroční Zasedání VV, které předcházelo Aktivu a sestavilo rámcový program. Jako nejlepší obránce byl s převahou zvolen Tomáš Kaulfus, který se do užšího výběru dostal již v předchozí sezoně. Trofej přebral jeho spoluhráč a vedoucí mužstva HC Libáň Jan Smetana.

A tak největší debata byla svedena o držiteli trofeje, která premiérově nese název po našem zesnulém kamarádovi - Pohár Jarky Václava pro nejlepšího gólmana. Nakonec byl zaslouženě zvolen Martin Černý, jemuž toto ocenění již řadu let těsně unikalo. Brankář Vaposu ale i letos prokázal své umění a navíc po dlouhé době odchytal i celé Play-off.

Poté následovaly informace technického charakteru a již se schylovalo k hlavní části programu.

Aktiv klubů nakonec rozhodl o sloučení obou stupňů a aplikaci systému pracovně nazvaného "trojdiferenční". V tom jsou do jediné tabulky uměle vloženy "hrany", přes které se nejde přehoupnout ani v jednom směru. Ty jsou tam z důvodu, že týmy nesehrají s každým v rámci základní části stejný počet utkání a je preferován vyšší počet utkání s kvalitou podobnými soupeři.

Důvodem je eliminace střetů týmů velmi rozdílné kvality.

Veškerá rozhodnutí a změny naleznete v tomto Zápisu z Aktivu.

Tím je sezona definitivně skončena a na start té příští se můžeme těšit již okolo 25. září. Za VV děkuji všem, kteří se svou prací, či případnými sponzorským dary, podílí na zdárném chodu soutěže.

Ročenka ze sezony 2016/17 bude uvolněna nejpozději 15. června, ale spíše to bude ještě dříve.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Buď s Bohem, Jarko !!

Speditrans JHL - tabulka

#Skupiny N-1, N-2Pts.
1 HC Sklepy Team 19
2 HC Libáň 13
3 HC Revival 11
4 HC Vapos Jičín 9
5 HC Holín 6
6 HC Řáholec Jičín 2
7 HC Kopidlno 16
8 HC Dobrá Voda 15
9 HC Blata 13
10 HC Gema Jičín 13
11 SHC Železnice 16
12 HC Žraloci Jičín 14
13 HC Robousy 9
14 Old Legends Spirit 8
15 HC Lužany 0

Reklama

hokej-300x300

a-zstavba

Svob1

rek

Facebook