FOTO JHL na Zonerama

Partner kan. bodování

Řáholec pomohl Holínu a Gemě do Play-off

Remízové období po Novém roce přineslo historický úspěch týmu HC Gema Jičín. Ta se díky remíze 3-3 s Holínem a za přispění Řáholce poprvé podívá do čtvrtfinále Play-off. Stejného úspěchu dosáhl i Holín, který udržel v tabulce průběžné 5. místo.

Poprvé v sezoně se jednomu z dvojice týmů Libáně a Sklepů povedlo obrat o body někoho z vedoucí dvojice. Sklepy TEAM v divokém závěru srovnal utkání s Vaposem na 6-6.

Skupina N-2 rozdělena, Řáholec ukořistil postup

Na přelomu roku došlo i k přelomu v nadstavbové skupině N-2. Byla totiž dohrána první část, po které se oddělila čtveřice nejlepších týmů, která se nyní utká o 2 místa ve čtvrtfinále Play-off.

Na poslední chvíli si postup zajistil Řáholec, který splnil podmínku a porazil Blata v poměru 7-2.

Informace o dění v elitní části ligy jsou v předchozím článku.

Další skvělé fotografie od pana Václava Krátkého naleznete na Zoneramě.

Revival po třetině nadstavby v čele, Gema na historické vlně

Třetina nadstavbové části, tedy moment kdy mají všechny týmy Skupiny N-1 odehrán jeden vzájemný duel s každým soupeřem, je za námi. Souboj Vaposu s Revivalem určil, že v soutěži už zůstvává jen jeden neporažený tým, a to Revival.

Velmi zajímavě se vyvíjí Skupina N-2, kde se na historické, celkově 5. pozici, nachází Gema Jičín. V závěsu se drží Holín, který má odehrán o jeden duel méně. Blížící se rozdělení skupiny komplikuje nesehraný duel Řáholce s Blaty, ale jasněji by mohlo být 18. prosince.

Velkou řadu skvělých fotografií od pana Václava Krátkého najdete na Zoneramě (odkaz vlevo).

Vapos a Revival přímo do semifinále

AKTUALIZOVÁNO 7.1. 21:00

Páté kolo z celkových 8 nadstavbových rozhodlo, že si Vapos a Revival s velkým předstihem zajistili přímou účast v semifinále. Sklepy TEAM a Libáň čeká čtvrtfinále.

Závěrečný duel Skupiny N-2 mezi Řáholcem a Blaty rozhodl o účasti Řáholce v lepší čtveřici, čili B-1. Na zaváhání Řáholce čekalo Kopidlno, ten ale utkání s přehledem zvládl a vyhrál 7-2.

Vapos a Revival s předstihem vítězi základních skupin

Již dvě kola před koncem základní části bylo jisté, kdo se stane vítězi dvou základních skupin. Vapos a Revival zvládli porazit své největší konkurenty Sklepy TEAM, resp. Libáň, což bylo hlavním předpokladem úspěchu.

Poslední, kdo může ohrozit hegemonii "velké čtyřky" je překvapivě Gema, která velmi dobře vstoupila do letošní sezony a okupuje postupovou 2. příčku. Nutno však dodat, že měla příznivý los a v klíčovém souboji s Libání bude velkým outsiderem.

Řadu fotografií z různých utkání letošní sezony od pana Václava Krátkého nalezneta na Zoneramě (odkaz vlevo).

Buď s Bohem, Jarko !!

Facebook