Výsledky – souhrn (dle data)

FOTO JHL na Zonerama

Partner kan. bodování

Základní část - TOP 10

Schedule - Speditrans JHL 2017–18
Select season
Season Game Type
září
Date Home Score Visitor - - - - - -
30. 9. 2017    10:30 HC Sklepy Team 23 : 0(5:0, 8:0, 10:0) HC Lužany -- Report
říjen
Date Home Score Visitor - - - - - -
1. 10. 2017    10:30 HC Libáň 10 : 3(6:1, 0:1, 4:1) HC Dobrá Voda -- Report
2. 10. 2017    19:00 HC Vapos Jičín 3 : 2(1:0, 1:0, 1:2) Old Legends Spirit -- Report
3. 10. 2017    21:00 HC Holín 6 : 1(1:0, 4:0, 1:1) SHC Železnice -- Report
4. 10. 2017    18:45 HC Gema Jičín 5 : 7(3:3, 1:1, 1:3) HC Blata -- Report
4. 10. 2017    21:00 HC Kopidlno 10 : 1(1:0, 5:0, 4:1) HC Žraloci Jičín -- Report
6. 10. 2017    20:15 HC Revival 2 : 2(1:1, 1:1, 0:0) HC Vapos Jičín -- Report
7. 10. 2017    10:30 Old Legends Spirit 5 : 5(0:1, 3:2, 2:2) HC Řáholec Jičín -- Report
7. 10. 2017    17:00 SHC Železnice 4 : 7(0:3, 3:3, 1:1) HC Gema Jičín -- Report
9. 10. 2017    19:00 HC Robousy 4 : 3(3:0, 1:2, 0:1) HC Kopidlno -- Report
10. 10. 2017    21:00 HC Sklepy Team 3 : 9(0:3, 1:3, 2:3) HC Libáň -- Report
11. 10. 2017    18:45 HC Dobrá Voda 1 : 11(0:4, 1:2, 0:5) HC Holín -- Report
11. 10. 2017    21:00 HC Lužany 2 : 7(1:1, 0:2, 1:4) HC Blata -- Report
14. 10. 2017    10:30 HC Žraloci Jičín 8 : 2(3:1, 0:1, 5:0) HC Robousy -- Report
14. 10. 2017    17:00 HC Kopidlno 3 : 6(2:0, 1:4, 0:2) Old Legends Spirit -- Report
15. 10. 2017    10:30 HC Blata 8 : 2(2:0, 2:0, 4:2) SHC Železnice -- Report
16. 10. 2017    19:00 HC Řáholec Jičín 2 : 6(0:1, 1:4, 1:1) HC Revival -- Report
17. 10. 2017    21:00 HC Gema Jičín 3 : 9(2:2, 0:3, 1:4) HC Dobrá Voda -- Report
18. 10. 2017    18:45 HC Holín 0 : 5(-:-, -:-, -:-) HC Sklepy Team -- Report
20. 10. 2017    20:15 HC Libáň 21 : 5(8:1, 7:1, 6:3) HC Lužany -- Report
21. 10. 2017    17:00 HC Dobrá Voda 5 : 14(2:4, 0:4, 3:6) HC Blata -- Report
22. 10. 2017    10:30 Old Legends Spirit 5 : 2(0:0, 0:1, 5:1) HC Žraloci Jičín -- Report
23. 10. 2017    19:00 HC Sklepy Team 12 : 5(2:0, 5:4, 5:1) HC Gema Jičín -- Report
24. 10. 2017    21:00 HC Revival 5 : 2(2:0, 1:2, 2:0) HC Kopidlno -- Report
25. 10. 2017    18:45 HC Vapos Jičín 2 : 5(1:2, 0:3, 1:0) HC Řáholec Jičín -- Report
25. 10. 2017    21:00 HC Lužany 4 : 6(0:3, 2:1, 2:2) SHC Železnice -- Report
28. 10. 2017    10:30 HC Libáň 4 : 4(2:3, 2:1, 0:0) HC Holín -- Report
28. 10. 2017    17:00 HC Kopidlno 2 : 13(1:3, 1:5, 0:5) HC Vapos Jičín -- Report
29. 10. 2017    15:30 HC Blata 5 : 15(2:6, 0:6, 3:3) HC Sklepy Team -- Report
29. 10. 2017    17:45 HC Robousy 5 : 1(3:0, 2:1, 0:0) Old Legends Spirit -- Report
30. 10. 2017    19:00 HC Žraloci Jičín 1 : 18(0:9, 0:6, 1:3) HC Revival -- Report
31. 10. 2017    21:00 HC Řáholec Jičín 6 : 4(2:0, 3:1, 1:3) HC Robousy -- Report
listopad
Date Home Score Visitor - - - - - -
1. 11. 2017    18:45 HC Holín 9 : 6(5:0, 2:2, 2:4) HC Lužany -- Report
1. 11. 2017    21:00 HC Gema Jičín 1 : 15(0:5, 1:6, 0:4) HC Libáň -- Report
3. 11. 2017    20:15 SHC Železnice 2 : 10(0:4, 0:4, 2:2) HC Dobrá Voda -- Report
6. 11. 2017    19:00 HC Libáň 18 : 8(8:3, 5:2, 5:3) HC Blata -- Report
7. 11. 2017    21:00 HC Vapos Jičín 20 : 0(6:0, 6:0, 8:0) HC Žraloci Jičín -- Report
8. 11. 2017    18:45 HC Holín 9 : 2(2:1, 3:0, 4:1) HC Gema Jičín -- Report
11. 11. 2017    10:30 HC Sklepy Team 8 : 0(1:0, 7:0, -:-) SHC Železnice -- Report
11. 11. 2017    17:00 HC Lužany 3 : 4(1:1, 2:1, 0:2) HC Dobrá Voda -- Report
12. 11. 2017    15:30 HC Revival 13 : 0(4:0, 5:0, 4:0) HC Robousy -- Report
12. 11. 2017    17:45 HC Řáholec Jičín 1 : 2(0:1, 1:0, 0:1) HC Kopidlno -- Report
13. 11. 2017    19:00 HC Blata 3 : 9(0:2, 2:2, 1:5) HC Holín -- Report
15. 11. 2017    18:45 SHC Železnice 0 : 12(0:8, 0:3, 0:1) HC Libáň -- Report
15. 11. 2017    21:00 HC Dobrá Voda 2 : 10(0:5, 1:1, 1:4) HC Sklepy Team -- Report
17. 11. 2017    20:15 HC Žraloci Jičín 2 : 6(0:3, 2:0, 0:3) HC Řáholec Jičín -- Report
18. 11. 2017    10:30 HC Robousy 1 : 15(1:8, 0:4, 0:3) HC Vapos Jičín -- Report
19. 11. 2017    10:30 HC Gema Jičín 11 : 6(4:2, 3:3, 4:1) HC Lužany -- Report
20. 11. 2017    19:00 Old Legends Spirit 3 : 15(1:5, 2:4, 0:6) HC Revival -- Report
21. 11. 2017    21:00 HC Blata 4 : 6(1:1, 2:3, 1:2) HC Žraloci Jičín -- Report
22. 11. 2017    18:45 HC Kopidlno 4 : 2(1:1, 1:1, 2:0) HC Gema Jičín -- Report
26. 11. 2017    17:30 HC Sklepy Team 3 : 3(1:3, 1:0, 1:0) HC Vapos Jičín -- Report
26. 11. 2017    19:45 HC Dobrá Voda 4 : 1(2:0, 1:1, 1:0) HC Robousy -- Report
27. 11. 2017    19:00 HC Revival 12 : 2(6:0, 2:1, 4:1) HC Holín -- Report
28. 11. 2017    21:00 Old Legends Spirit 4 : 4(1:3, 1:0, 2:1) SHC Železnice -- Report
prosinec
Date Home Score Visitor - - - - - -
1. 12. 2017    20:15 HC Libáň 9 : 2(4:0, 1:2, 4:0) HC Řáholec Jičín -- Report
3. 12. 2017    10:30 HC Libáň 3 : 2(2:0, 1:0, 0:2) HC Revival -- Report
4. 12. 2017    19:00 HC Holín 4 : 8(0:1, 2:4, 2:3) HC Sklepy Team -- Report
5. 12. 2017    21:00 HC Lužany 1 : 9(1:2, 0:4, 0:3) HC Gema Jičín -- Report
6. 12. 2017    19:30 HC Řáholec Jičín 4 : 6(1:1, 3:2, 0:3) HC Vapos Jičín -- Report
9. 12. 2017    10:30 HC Robousy 4 : 4(1:0, 1:1, 2:3) HC Kopidlno -- Report
9. 12. 2017    17:00 HC Žraloci Jičín 4 : 2(1:1, 1:1, 2:0) Old Legends Spirit -- Report
10. 12. 2017    10:30 SHC Železnice 5 : 7(1:2, 2:3, 2:2) HC Dobrá Voda -- Report
11. 12. 2017    19:00 HC Blata 15 : 5(5:0, 7:3, 3:2) HC Lužany -- Report
12. 12. 2017    21:00 HC Kopidlno 3 : 5(1:3, 1:2, 1:0) SHC Železnice -- Report
13. 12. 2017    20:45 HC Sklepy Team 3 : 2(1:1, 1:1, 1:0) HC Libáň -- Report
13. 12. 2017    18:45 HC Gema Jičín 9 : 2(2:0, 5:1, 2:1) HC Robousy -- Report
15. 12. 2017    20:15 HC Revival 9 : 2(2:2, 3:0, 4:0) HC Řáholec Jičín -- Report
16. 12. 2017    10:30 HC Vapos Jičín 3 : 4(0:0, 3:2, 0:2) HC Holín -- Report
18. 12. 2017    19:00 HC Dobrá Voda 8 : 3(1:2, 3:0, 4:1) HC Žraloci Jičín -- Report
19. 12. 2017    21:00 HC Blata 5 : 2(3:0, 2:1, 0:1) Old Legends Spirit -- Report
20. 12. 2017    18:45 HC Řáholec Jičín 5 : 3(1:2, 1:1, 3:0) HC Holín -- Report
23. 12. 2017    15:00 HC Libáň 3 : 10(1:3, 0:1, 2:6) HC Vapos Jičín -- Report
23. 12. 2017    19:30 HC Revival 4 : 6(0:3, 3:1, 1:2) HC Sklepy Team -- Report
23. 12. 2017    17:15 HC Lužany 6 : 7(3:1, 1:2, 2:4) HC Robousy -- Report
26. 12. 2017    15:45 SHC Železnice 4 : 1(0:0, 1:0, 3:1) HC Gema Jičín -- Report
27. 12. 2017    17:15 HC Sklepy Team 10 : 3(4:0, 2:1, 4:2) HC Řáholec Jičín -- Report
27. 12. 2017    19:30 HC Dobrá Voda 8 : 3(4:1, 1:2, 3:0) HC Blata -- Report
29. 12. 2017    18:00 HC Holín 5 : 5(4:2, 1:1, 0:2) HC Revival -- Report
30. 12. 2017    17:00 HC Robousy 6 : 2(3:0, 2:1, 1:1) SHC Železnice -- Report
30. 12. 2017    19:15 Old Legends Spirit 4 : 3(2:2, 1:1, 1:0) HC Lužany -- Report
leden
Date Home Score Visitor - - - - - -
2. 1. 2018    21:00 HC Gema Jičín 4 : 2(1:1, 3:1, 0:0) HC Žraloci Jičín -- Report
7. 1. 2018    10:30 HC Řáholec Jičín 2 : 10(0:3, 0:4, 2:3) HC Libáň -- Report
7. 1. 2018    15:30 HC Vapos Jičín 5 : 11(4:5, 1:4, 0:2) HC Sklepy Team -- Report
7. 1. 2018    17:45 HC Blata 5 : 7(2:1, 2:4, 1:2) HC Kopidlno -- Report
8. 1. 2018    19:00 Old Legends Spirit 2 : 14(1:4, 0:4, 1:6) HC Dobrá Voda -- Report
9. 1. 2018    21:00 HC Lužany 1 : 7(0:3, 1:2, 0:2) SHC Železnice -- Report
10. 1. 2018    18:45 HC Vapos Jičín 2 : 8(2:2, 0:1, 0:5) HC Revival -- Report
10. 1. 2018    21:00 HC Holín 4 : 16(0:4, 2:8, 2:4) HC Libáň -- Report
12. 1. 2018    20:15 HC Žraloci Jičín 7 : 6(2:1, 3:3, 2:2) HC Robousy -- Report
13. 1. 2018    10:30 HC Gema Jičín 5 : 5(2:3, 3:1, 0:1) HC Blata -- Report
13. 1. 2018    17:00 HC Dobrá Voda 11 : 1(3:0, 4:1, 4:0) HC Lužany -- Report
14. 1. 2018    10:45 HC Kopidlno 4 : 3(3:0, 1:1, 0:2) Old Legends Spirit -- Report
15. 1. 2018    19:00 HC Sklepy Team 15 : 5(5:2, 4:2, 6:1) HC Holín -- Report
16. 1. 2018    21:00 SHC Železnice 2 : 0(1:0, 0:0, 1:0) HC Žraloci Jičín -- Report
21. 1. 2018    10:30 HC Revival 5 : 13(1:5, 1:2, 3:6) HC Libáň -- Report
21. 1. 2018    17:45 HC Vapos Jičín 4 : 3(2:1, 0:1, 2:1) HC Řáholec Jičín -- Report
21. 1. 2018    15:30 HC Lužany 4 : 10(0:3, 3:6, 1:1) HC Žraloci Jičín -- Report
23. 1. 2018    21:00 HC Blata 9 : 3(3:0, 4:2, 2:1) HC Robousy -- Report
24. 1. 2018    21:00 HC Žraloci Jičín 2 : 4(0:2, 0:1, 2:1) HC Kopidlno -- Report
24. 1. 2018    18:45 Old Legends Spirit 2 : 8(0:2, 1:2, 1:4) HC Gema Jičín -- Report
26. 1. 2018    20:15 SHC Železnice 0 : 8(0:2, 0:4, 0:2) HC Blata -- Report
27. 1. 2018    10:30 HC Robousy 6 : 2(2:1, 1:0, 3:1) Old Legends Spirit -- Report
27. 1. 2018    17:00 HC Gema Jičín 7 : 3(3:1, 2:2, 2:0) HC Dobrá Voda -- Report
28. 1. 2018    19:30 HC Řáholec Jičín 4 : 11(1:3, 2:3, 1:5) HC Revival -- Report
28. 1. 2018    10:30 HC Kopidlno 9 : 3(2:0, 2:0, 5:3) HC Lužany -- Report
29. 1. 2018    19:00 HC Libáň 3 : 6(2:0, 0:4, 1:2) HC Sklepy Team -- Report
30. 1. 2018    21:00 HC Dobrá Voda 1 : 3(1:1, 0:2, 0:0) HC Kopidlno -- Report
31. 1. 2018    21:00 HC Holín 3 : 6(2:1, 0:2, 1:3) HC Vapos Jičín -- Report
31. 1. 2018    18:45 HC Robousy 1 : 3(0:1, 0:1, 1:1) Old Legends Spirit -- Report
únor
Date Home Score Visitor - - - - - -
2. 2. 2018    20:15 HC Žraloci Jičín 4 : 2(1:0, 2:0, 1:2) HC Lužany -- Report
3. 2. 2018    10:30 HC Kopidlno 3 : 5(0:2, 3:1, 0:2) HC Gema Jičín -- Report
3. 2. 2018    17:00 HC Dobrá Voda 4 : 6(3:3, 1:1, 0:2) HC Blata -- Report
4. 2. 2018    10:45 HC Lužany 1 : 11(1:0, 0:4, 0:7) HC Robousy -- Report
5. 2. 2018    19:00 HC Libáň 5 : 5(1:3, 2:2, 2:0) HC Holín -- Report
6. 2. 2018    21:00 HC Řáholec Jičín 2 : 9(1:3, 0:4, 1:2) HC Sklepy Team -- Report
7. 2. 2018    18:45 HC Revival 2 : 1(1:0, 0:1, 1:0) HC Vapos Jičín -- Report
7. 2. 2018    21:00 SHC Železnice 8 : 0(4:0, 2:0, 2:0) HC Žraloci Jičín -- Report
9. 2. 2018    20:15 HC Kopidlno 5 : 5(2:1, 1:2, 2:2) HC Dobrá Voda -- Report
10. 2. 2018    17:00 HC Blata 6 : 4(2:1, 1:3, 3:0) HC Gema Jičín -- Report
11. 2. 2018    15:30 HC Holín 9 : 3(6:1, 1:2, 2:0) HC Řáholec Jičín -- Report
11. 2. 2018    17:45 HC Robousy 2 : 4(0:3, 1:0, 1:1) SHC Železnice -- Report
12. 2. 2018    19:00 HC Gema Jičín 1 : 3(1:0, 0:1, 0:2) HC Dobrá Voda -- Report
13. 2. 2018    21:00 SHC Železnice 2 : 2(0:1, 0:1, 2:0) Old Legends Spirit -- Report
14. 2. 2018    18:45 HC Blata 0 : 5(-:-, -:-, -:-) HC Kopidlno -- Report
17. 2. 2018    17:00 HC Sklepy Team 8 : 4(3:1, 4:0, 1:3) HC Revival -- Report
17. 2. 2018    10:45 Old Legends Spirit 7 : 4(4:0, 1:1, 2:3) HC Lužany -- Report
18. 2. 2018    10:30 HC Žraloci Jičín 5 : 3(2:1, 1:2, 2:0) HC Robousy -- Report
19. 2. 2018    19:00 HC Vapos Jičín 4 : 11(0:3, 2:3, 2:5) HC Libáň -- Report
23. 2. 2018    20:30 Old Legends Spirit 4 : 5(1:1, 2:1, 1:3) HC Žraloci Jičín -- Report
24. 2. 2018    10:45 HC Lužany 0 : 4(0:1, 0:1, 0:2) SHC Železnice -- Report

Facebook